Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / Belediyelerden haberler (09.08.2019)

Belediyelerden haberler (09.08.2019)

MELİKGAZİ’DE CAMİLER BAYRAM NAMAZINA HAZIR

Melikgazi Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde ilçedeki tüm camilerin genel temizliklerini yaparak, camileri bayrama hazır hale getirdi.

Vatandaşın huzur içerisinde ibadetlerini yerine getirmesi adına ilçe genelindeki camilerde çalışma başlatan Melikgazi Belediyesi, ilçedeki tüm camilerde temizlik ve hijyen çalışması yaptı.

         Her zaman olduğu gibi bayram içinde periyodik olarak camilerin temizliğinin yapıldığını hatırlatan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “ Kurban Bayramı vesilesiyle bayram öncesi camilerimizin şanına yakışır şekilde bir temizlik çalışması yürütüldü. Temizlikle görevli arkadaşlarımız, camimizin halılarını elektrikli süpürgelerle temizledi. Cami kapıları, mihrap, minber, ahizeler, ayakkabılıklar, pencereler ve camların temizliği yapıldı. Ayrıca şadırvan ve tuvaletlerle birlikte cami avlularında çevre temizliği yapılıyor. Temizlik sonrası cami içine gül esansı sıkılmasıyla caminin güzel kokması da sağlanıyor. Camilerimiz bayram namazına hazır hale geldi. Ekiplerimize, camilerimize verdiği bu önemden dolayı teşekkür ediyorum. Şimdiden tüm İslam âleminin Kurban Bayramı’nı kutluyorum.”  ifadelerini kullandı.

         Yürütülen temizlik hizmeti, cami cemaati tarafından memnuniyetle karşılandı. Camilerde yapılan temizlik ve hijyen çalışmaları dolayısıyla duydukları memnuniyeti ifade eden cami cemaati, çalışmalardan dolayı Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu’na ve ekibine teşekkür etti.

MEHMET ÖZHASEKİ TALAS’TA

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Talas Belediyesinin ev sahipliğinde cuma namazı sonrası vatandaşlarla buluştu. Özhaseki, Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’tan övgüyle bahsederek, “Kayseri’nin projelerini takip ediyoruz.” dedi.

Mehmet Özhaseki, AK Parti Milletvekili İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Cumhur İttifakı ilçe başkanlarıyla birlikte Osmanlı Evinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Burada Türkiye gündemi ve Kayseri projeleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Özhaseki, “Sayın Cumhurbaşkanımıza yardım etmeye, yol arkadaşlığı yapmaya devam ediyorum. Rabbim güzel hizmetler yapmayı nasip etsin. Türkiye şuanda bulunduğu konum itibariyle tüm dünyada oyun kurucu vaziyettedir. Birilerinin oyun oynadığı bizim de ona uyarak arkalarından sürüklenip gittiğimiz dönemler çok geride kaldı. En son yaşadığımız S400 olaylarını hepiniz görmüşünüzdür. Nihayetinde biz savunma silahı alıyoruz.” dedi.

Özhaseki, Hava İkmal içindeki Millet Bahçesi Projesiyle ilgili değerlendirmelerde bulunarak, “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 100 milyon lirayla orada işe başlayacak. Arkasından yapılacak işlerde artık ağanın eli tutulmaz Memduh Başkan elini cebine atacak nasıl süslerse, ne yaparsa. Çünkü göletler, yürüyüş yolları, bisiklet yolları, eğlence yerleri ve keyifli mekanlar var. Herkesin nefes alacağı 1,5 milyon metrekarelik alan. İnşallah bu ve bunun gibi Kayseri projelerini takip ediyoruz. Havaalanının genişletilmesi işini takip ediyoruz. Hızlı tren işinde biraz bekleme var ama inşallah ona da kavuşacağız. Talasımıza gelince 20 yıl kadar beraber çalıştığım bir kardeşim Mustafa Yalçın var burada. İki yıl Van’da hizmet etti. Ne kadar sevildiğini gördüm. Belediyeciliği biliyor. Kayseri belediyeciliği zaten Türkiye’ye emsal ve örnek bir belediyecilik. Bugüne kadar emek veren herkesten Allah razı olsun. İnşallah bundan sonra da birebir Kayseri’nin projelerini takip etmeye de devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ta, Başkan Yalçın’ın tecrübesiyle Talas’a en güzel hizmetleri getirmeye vesile olduğunu belirterek, “Ankara’da bakanımızı buluyor, yapılacak işleri yerinde görüyor. Sonra bizden destek alıyor. Kısacası bakanlarımızla, milletvekillerimizle, teşkilatlarımızla şehrimize hizmet ediyoruz.” diye konuştu.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ise, Talas’taki büyük projelerle ilgili bilgiler vererek, “İlçemizdeki İl Jandarma Komutanlığının 110 bin metrekaresinin Talas Millet Bahçesi olması için Özhaseki Bakanımızla sözünü aldık. Yine Zincidere’deki göletin mesire alanı olmasının da sözünü aldık. Talas’ın girişinde güzel beş katlı bir binanın Talas Kültür Merkezi ve 7/24 Kütüphane olması için belediye meclisimizden kiralanması kararını aldık. Cemil Baba Mezarlığı yanında 500 dairelik kentsel dönüşüm projesini de Özhaseki bakanımızın dokunuşuyla başlatacağız. Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımızla Anayurt raylı sistemi, Ali Dağı Teleferik Projesinin sözünü aldık. Talas’tan üniversiteye de bisiklet yolu yapılacak.” şeklinde konuştu.

“EL ELE DAYANIŞMA İÇERİSİNDE HİZMET EDECEĞİZ”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte katıldığı Talas’taki vatandaş buluşmasında “El ele dayanışma içerisinde hizmet edeceğiz” ifadesini kullandı.

Başkan Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas Dedeoğlu Camisi’nde kılınan Cuma namazının ardından AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki,Milletvekili İsmail Tamer, İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın ilebirlikte vatandaşlarla buluştu.

Osmanlı Evi’nde düzenlenen programda konuşan Başkan Büyükkılıç, el ele dayanışma içerisinde Kayseri’yi daha ileriye taşıyacaklarını belirterek, tüm ilçelere dönük çalışmaların düzenli bir şekilde yürütüldüğünü kaydetti.

Talas’ın hem coğrafya hem de nüfus açısından kendileri için ayrı bir öneme sahip olduğunun altını çizen Başkan Büyükkılıç, şöyle konuştu:

“Talas’ımız yaşanacak yer konusunda koşarak ilerliyor. Hizmetinin konforunun artması konusunda gayret gösteriyoruz. Hava İkmal Millet Bahçesi konusunda gerekli çalışmalarında yapıyoruz. Talas’ı medeniyetin beşiği olarak biliyoruz. Buraya ne yapsak az”

Herkese hayırlı cumalar dileyen Başkan Büyükkılıç, Kurban Bayramı’nın herkes için güzel geçmesini temenni ettiğini söyledi.

“YERİNDE DURAMAZ ATOM KARINCA”

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın konuşmasının ardından kürsüye çıkan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki de, Kayseri’yi ilgilendiren her konuyu yakından takip ettiğini anlattı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’a övgü dolu sözler söyleyenÖzhaseki, Başkan Büyükkılıç’ı yerinde duramayan atom karıncaya benzeterek, Büyükşehir Belediyesi’nin öncülüğünde Talas ve diğer ilçelere yönelik projelerin sağlıklı bir şekilde ilerlediğini, kendisinin de Ankara’dan gereken her türlü desteği verdiğini ifade etti.

Turizmi çeşitlendirerek Kayseri’ye daha çok turistin gelmesi için projeler üreten Başkan Büyükkılıç, Sultansazlığı, Soğanlı ve Yeşilhisar İçmeceleri’nde incelemelerde bulundu. 

“KAYSERİ’NİN DEĞERLERİ DÜNYANIN DEĞERİ OLACAK”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kayseri’nin önemli değerlerinin daha fazla tanıtılması ve turizmden daha büyük pay alınması için çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Kayseri’nin değerlerini ziyaret ederek yapılması gerekenleri yerinde gören Başkan Büyükkılıç, Sultansazlığı, Yeşilhisar İçmeceleri ve Soğanlı’yı ziyaret etti. Başkan Büyükkılıç, Kayseri’nin değerlerinin tüm dünyadaki insanların istifadesine sunulması için gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın Sultansazlığı, İçmeceler ve Soğanlı’yı kapsayan incelemeleri akşam saatlerinde başladı ve gece yarısında sona erdi. Başkan Büyükkılıç, incelemelerine Sultansazlığı ile başladı. Başkan Büyükkılıç’a Yeşilhisar Belediye Başkanı Halit Taşyapan ve Büyükşehir Belediyesi bürokratları da eşlik etti. Sultansazlığı’na gelen vatandaşlarla görüştü.

TABİAT HARİKASI

301 kuş türü ile sadece ülkemizin değil dünyanın önemli sulak alanlarından birisi olan Sultansazlığı’nı ziyaretinde kuş müzesini gezen, ziyaretçilerle görüşen Başkan Büyükkılıç, ziyaretçiler arasında bulunan ve fotoğraf çektirmek için Sultansazlığı’na gelen gelin ve damatla da bir süre sohbet etti.

Sazlık alanı da gezerek bölgeyle ilgili bilgiler alan Başkan Memduh Büyükkılıç, kuş gözlem kulesine de çıkarak bir süre Sultansazlığı’nın eşsiz güzelliğini izledi.

“BURASI AYRI BİR DÜNYA”

Burada yaptığı açıklamada Sultansazlığı’na gelenlerin kendilerini ayrı bir dünyada hissettiğini vurgulayan Başkan Memduh Büyükkılıç, “Sultansazlığı’nın hak ettiği yere ulaşması ve tanıtımı için Büyükşehir Belediyesi olarak gayret ediyoruz. Bu bölgemizin Sultansazlığı, Soğanlı ve balon turizmi ile daha etkin olmasını amaçlıyoruz. Sultansazlığı’na yılda 200 bin ziyaretçi geliyor. Bu rakam çok az. Burası milyonların gelmesini hak eden bir yer. Ziyaretçi sayısını artırmak için çalışacağız” dedi. Sultansazlığı’nın tüm güzelliklerinin yanında eşsiz bir Erciyes manzarasına da sahip olduğunu ifade eden Başkan Büyükkılıç, “Kayserililer başta olmak üzere tüm Türkiye’yi bu güzel doğa harikası, Allah vergisi yere davet ediyorum. Sultansazlığı’nı uluslararası boyuta taşıma yönünde de gayret göstereceğiz” diye konuştu.

ŞİFA KAYNAĞI İÇMECELER

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Sultansazlığı’nın ardından Yeşilhisar İçmecelerine geçti. İçmecelerdeki ziyaretçilerle bir süre sohbet eden Başkan Büyükkılıç, bir doktor olarak içmecelerin şifa kaynağı olduğunu vurguladı. İçmecelerin canlanması için de gerekli desteği vereceklerini dile getiren Başkan Büyükkılıç, “Bir doktor olarak içmeceleri öneriyorum. Bağırsak sistemiyle ilgili tüm rahatsızlıkları giderdiği gibi cilt reaksiyonlarına da çok iyi gelen içmecemizin şifalı suyundan tüm insanlığın istifade etmesini bekliyoruz. Burayı canlandırmak, insanların istifadesine sunmak suretiyle onların şifa bulmasını sağlamak için üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

KAPADOKYA’NIN GİRİŞ KAPISI SOĞANLI

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç’ın akşam saatlerinde başladığı incelemelerinin son durağı gece yarısına doğru Soğanlı oldu. Başkan Büyükkılıç ve beraberindekileri Soğanlı Mahallesi Muhtarı Ali Cebeci karşıladı. Cebeci, Başkan Büyükkılıç’a dünyaca ünlü Soğanlı Bebeği hediye etti. Burada yaptığı açıklamada Soğanlı’nın Kapadokya’nın giriş kapısı olduğunu vurgulayan Başkan Büyükkılıç, “Buranın canlanması için balon turizmi konusunda da gerekli gayreti gösteriyoruz. Bu bölgenin hak ettiği yere gelmesi için üzerimize ne düşüyorsa yapacağız” dedi.

BÜYÜKŞEHİR İLE ULAŞIM BAYRAMDA ÜCRETSİZ

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Kurban Bayramı’nda toplu ulaşımın ücretsiz olacağını açıkladı. Başkan Büyükkılıç, Büyükşehir Belediyesi otobüslerini ve raylı sistemi kullanan vatandaşların ulaşımdan ücretsiz faydalanacağını belirtti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ulaşımda ücretsiz uygulamanın Arife gününü Kurban Bayramı’nın ilk gününe bağlayan gece saat 00.00’da başlayacağını ve Kurban Bayramı’nın son günü olan 14 Ağustos Çarşamba günü saat 24.00’te sona ereceğini söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, toplu ulaşımda ücretsiz uygulamanın sadece Kayseri Büyükşehir Belediyesi otobüsleri ile raylı sistemde geçerli olacağını özel halk otobüslerinin ise uygulama kapsamında bulunmadığını kaydetti.

BAŞKAN DR. PALANCIOĞLU GENÇLİK MERKEZİNİN AÇILIŞINI YAPTI

Gençlere ve eğitim projelerine verdiği değerle bilinen Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde yapımı tamamlanan Poyraz Cami Gençlik Merkezi’nin açılışını yaptı.

Melikgazi’de ihtiyaç olan yerlerde yeni cami ve Kur’an Kursu yapacaklarını belirten Başkan Dr. Palancıoğlu,  “Caminin alt katında oluşturulan gençlik merkezimiz hayırlı olsun. Burada güzel bir imkan oluşmuş. Belediye olarak bizlerde hizmetinizdeyiz. Melikgazimize yeni camiler ve Kur’an Kursları hayata geçireceğiz.”dedi.

Melikgazi’de gençlere yönelik projelere ağırlık verdiğini ve aile hayatının önem verilmesi gereken bir kavram olduğunu belirten Başkan Dr. Mustafa Palancıoğlu, şunları söyledi:

“Gençlik ve aile yapısı benim Melikgazi’de 5 yıl boyunca önem vereceğim konular arasında. Aile ve gençler sağlam olmazsa istediğiniz kadar cami ve Kur’an Kursu yapın hiçbir anlamı olmaz. Dolayısıyla gençlere yönelik birçok projeler yapacağız. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde hayata geçirmek nasip olur. Burada yetişen çocuklar hem ailelerine hem ülkemize hem de İslam’a hayırlı birer evlat olurlar inşallah.”

Başkan Büyükkılıç, 18. Cadde’nin ardından Arif Caddesi’nde tamamlanan çalışmaları inceledi

GELECEK 50 YILI KURTARAN 21 MİLYONLUK ÇALIŞMA

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Talas’tan başlayarak, Hulusi Akar Bulvarı üzerinden Bağdat Caddesi’ne kadar devam eden 11 kilometre uzunluğunda yapımı tamamlanan şehrin ikinci ana kolektör hattında incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, şehrin gelecek 50 yıllık alt yapı sorununu ortadan kaldıran 21 milyon TL maliyetli çalışmanın hayırlı olmasını diledi.

Başkan Büyükkılıç, KASKİ Genel Müdürü Doç. Dr. Özgür Özdemir ve diğer yetkililerle birlikte şehrin ikinci büyük kolektör hattının tamamlanması dolayısıyla bir süredir trafiğe kapalı olan Arif Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Kurban Bayramı öncesi yolun trafiğe açılması amacıyla verdiği talimat kapsamında yapılan asfaltlama çalışmalarında bulunan işçilerle selamlaşan ve tatlı ikram eden Başkan Büyükkılıç, şehrin altyapısını yakından ilgilendiren önemli bir çalışmanın tamamlanmasının mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Talas’tan başlayarak, Hulusi Akar Bulvarı üzerinden Bağdat Caddesi’ne kadar giden bu yolun maliyeti 21 milyon TL. Fakat biz Kayserili hemşerilerimize ne kadar hizmet etsek azdır’’ dedi.

Ramazan Bayramı öncesinde yolun18. Cadde kısmını açtıklarınıhatırlatan Başkan Büyükkılıç,  “Arif Caddesi kısmını da Kurban Bayramı’na açacağız diye planlamamızı yapmıştık.  Sonuç itibariyle burayı planladığımız gibi hizmete almış bulunuyoruz.Yol çalışmalarımız sırasında anlayışlı yaklaşımlar ile ekiplerimize yardımcı olan tüm hemşerilerimize teşekkür ediyorum.  Ayrıca burada emeği geçen personelimize de teşekkür ediyorum. Burası çok önemli bir yatırımdı. Çok şükür bayram öncesinde hizmete aldık. Herkese hayırlı olsun.” diye konuştu.

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR, BAYRAM ÖNCESİ HUZUREVİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, eşi Fatma Çolakbayrakdar ile birlikte Kurban Bayramı öncesi huzurevi sakinlerini Kuşçu Marina’da misafir etti. Başkan Çolakbayrakdar daha önce huzurevine yaptığı ziyaret sırasında Kuşçu Marina’yı görmek isteyen yaşlıların isteğini yerine getirdi. Başkan Çolakbayrakdar, “Her fırsatta değerli büyüklerimizle bir araya gelip, onların gönüllerini hoş tutuyoruz.” dedi.

Misafirlerini Kuşçu Marina’da ağırlayan Başkan Çolakbayrakdar, onlarla tek tek yakından ilgilendi. Büyüklerin hem gönlünü hem de hayır duasını alan Başkan Çolakbayrakdar, tüm misafirlerine sağlıklı ve huzurlu bir yaşam dileğinde bulundu. Yaşlıların da Başkan Çolakbayrakdar’a duydukları sevgi ve gösterdikleri ilgi gözlerden kaçmadı. Başkan Çolakbayrakdar, “Huzurevi ziyareti sırasında büyüklerimizden gelen talep üzerine Kuşçu Marina’da bir araya geldik. Marina’yı görmek isteyen büyüklerimizi burada misafir ettik. Her daim büyüklerimize sonsuz saygı duyan bir toplumuz. Aile toplumuna vermiş olduğumuz değeri hiçbir zaman unutmamak lazım. Gerek Kocasinan Belediyesi, gerek şahsım olarak her zaman büyüklerimizin yanındayız. Kıymetli büyüklerimiz bizim başımızın tacıdır. Geleceğe köprü vazifesi gören, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara aktaran değerli büyüklerimize toplum olarak değer veriyoruz. Allah yaşlılarımızın hayır duasından bizleri mahrum bırakmasın. Değerli büyüklerimize hayırlı, sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Bu vesile ile Rabbim, sağlık ve sıhhat içerisinde nice Bayramlara erişmeyi nasip eylesin.” ifadelerini kullandı.

Çolakbayrakdar çiftinin ilgisinden son derece memnun olduklarını dile getiren yaşlılar da dualar ederek, Çolakbayrakdar çiftine teşekkürlerini iletti.

HASAN DAĞI’NDA ASFALTLAMA ÇALIŞMASI BAŞLADI

Melikgazi Belediyesi vatandaşların daha konforlu ve kaliteli ulaşım hizmeti alması için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Eğribucak Mahallesi Hasan Dağı’nda devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

3 kilometre 2 bin 200 ton sıcak asfalt yapılan yolla ilgili açıklama yapan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, “Eğribucak Mahallesi Hasan Dağı kısmında İpekçayır Sokağı ve Mercanlar Sokağında asfaltlama yapıyoruz. Mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sıcağın altında 3 kilometrelik bir aksı asfaltlıyoruz. Burada yaşayan vatandaşlarımızda konforlu ve kaliteli yollarda ulaşım yapmış olacak. Mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının birçok bölgede devam ettiğini hatırlatan Başkan Dr. Palancıoğlu, “Ağırnas’ta doğalgaz ile birlikte alt yapı kurumlarının çalışması devam ediyor.  Burasının asfaltı, yaya yolu, kilit parkesi yapılıyor. Germir’de doğalgaz ile ilgili çalışmamız devam ediyor. İnşallah yazı en iyi şekilde değerlendirip, vatandaşlarımızı rahat ettirmenin mücadelesini vereceğiz.”  diye konuştu.

HACILAR BAYRAM’A HAZIR

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, yaklaşan Kurban Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde yapılan çalışmaların tamamlandığını söyledi.

Vatandaşların huzur içerisinde bir bayram geçirmesi için ekiplerin bayram boyunca çalışmaya devam edeceklerini belirten Başkan Özdoğan yaptığı açıklamada;

 “11 Ağustos Pazar günü idrak edeceğimiz Kurban Bayramı için ilçemizdeki tüm hazırlıkları bitirmiş bulunuyoruz. Ekiplerimiz, vatandaşlarımızın gerek Arefe günü gerekse bayram boyunca huzur içerisinde sevdiklerine ulaşmaları, kurban ibadetlerini yerine getirmeleri ve mezarlık ziyaretlerini yapabilmeleri amacıyla önceden planladığımız tüm çalışmaları bitirmiş durumdalar. Temizlik, Zabıta ve Veteriner hizmetlerimiz bayram boyunca aksamadan devam edecek. Vatandaşlarımız, Fen İşleri Müdürlüğümüzün 442 37 77  no’lu telefonuna Kurban Bayramı boyunca ulaşabilirler. Bu vesile ile tüm halkımızı 13 Ağustos Salı, Kurban Bayramının üçüncü günü saat 17.30’da 15 Temmuz Şehitler Parkı içerisi Hacılar Kafe Restoran’da gerçekleştireceğimiz bayramlaşma programına davet ediyor, mübarek Kurban Bayramlarını en içten dileklerimle kutluyorum.” dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Uganda Parlamento Başkanı Rebecca Kadaga’dan  Kayseri OSB’ne ziyaret

Uganda Cumhuriyeti Parlamento Başkanı Rebecca Kadaga, Ankara Büyükelçisi Stephen Mubiru ve beraberindeki heyet; Kayseri Organize …