Ana Sayfa / Haberler / Politika / BBP Genel başkanı Destici Kayseri’de konuştu ve adaylarını tanıttı

BBP Genel başkanı Destici Kayseri’de konuştu ve adaylarını tanıttı

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi Büyük Birlik Partisi Kayseri belediye başkan aday tanıtım toplantısı yapıldı. Genel Başkan Mustafa Destici, “Türk milleti bu zamana kadar muhtıralara, darbelere yol vermedi, vermeyecek” dedi.

‘Muhsin Başkan aşkına tekbir’ 

BBP’nin gençlik kolları olan Alperenler, Kanımız aksa da zafer islamın’, ‘Muhsin Başkan aşkına tekbir’, ‘Dik dur eğilme, Akkışla seninle’ sloganları attı. BBP Akkışla ilçe belediye başkan adayı Ali Ergül’e büyük ilgi olurken, Akkışla pankartları dikkat çekti.

Muhsinler Ölmez türküsü duygulandırdı 

Programda Genel merkez sanatçılarından ozan Hamza Çam sahne alarak, türküler söyledi. Şam’ın söylediği Muhsinler Ölmez türküsü partilileri duygulandırdı. Çam, ayrıca söylediği türkülerle salondakileri coşturdu.

Mini konserin ardından İstiklal Marşı ve Saygı Duruşu ile Kur’an tilavetinin ardından başlayan programın açılış konuşmasını BBP İl Başkanı Mehmet Karahançer yaptı.

Daha sonra kürsüye gelen ve halkı selamlayan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, “İnanıyorum ki yolun sonu aydınlıktır. Adaylarımızın her biri Allah’ın izniyle seçilecektir. Rabbim çıktığımız yolda bizleri mahcup etmesin. 28 Şubat Türkiye tarihine karar bir leke olarak geçti. Bin yıl sürer diyenlere inat Türk milleti kısa sürede 28 Şubat’ı tarihe gömdü. Bu millet muhtıralara, darbelere yol vermedi, vermeyecek de” diye konuştu.

Konuşmaların ardından ilçe belediye başkan adayları kürsüye tek tek çağrılarak kamuoyuna tanıtıldı. (Şeref Kahraman, Nehir Durdağı /Kayseri Deniz Postası)

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

SP’den, AKP’ye geçtiler

Ak Parti Hacılar ilçesinde Saadet Partisi Hacılar Belediye Meclis Üyesi Ahmet Gengeç ve Saadet Partisi …