Ana Sayfa / Haberler / Teknoloji / Başarısını Taçlandırmaya devam ediyor

Başarısını Taçlandırmaya devam ediyor

Düzenlediği etkinliklerle seyahat sektörünün nabzını tutan Uzakrota, 21 kategoride gerçekleştirdiği ‘Seyahat Teknoloji Ödülleri’ yarışmasının sonuçları belli oldu. 72 bin 710 gibi oldukça yüksek bir katılımın olduğu yarışmada online seyahat markası biletall.com, 1 kategoride birincilik, 3 kategori de ise ikincilik ödülü alarak dikkatleri üzerine çekti. Hizmetlerimizin halk tarafından ödülle taçlandırılmasının önemli olduğunu vurgulayan Biletall.com CEO’su Yaşar Çelik, ” Kaliteden ve çeşitlilikten ödün vermeden yolumuza devam edeceğiz. Yeniliklerimizle daima müşterilerimizin yanında olacağız” dedi.

200 otobüs firması, 500 yerli ve yabancı havayolu şirketi, feribot ile tren biletlerini tek potada buluşturan biletall.com her geçen yıl başarısını katlayarak yoluna devam ediyor.2006 yılında Tübitak Destekli Ulusal Bilet Dağıtım Sistemi Projesi ile hayata geçirilen site, aldığı ödüllerle de ön plana çıkıyor. ‘Yılın Yerli Seyahat Uygulaması’ kategorisinde 9 bin 962 oy ile birinci olan Biletall.com, ‘Yılın Turizm Şirketi Blogu’ dalında 6 bin 720, ‘Yılın Yerli Havayolu Rezervasyon Sitesi’ kategorisinde 12 bin 726, ‘Yılın Otobüs Rezervasyon Sitesi’ alanında ise 17 bin 43oy alarak ikinci oldu.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Ekonomi-teknoloji-yaşam haberleri (07.06.2019)

Tüm dünyada firmalar sigortalanamayan risklerle karşı karşıya  Aon 2019 Global Risk Yönetimi Anketi sonuçlarına göre, …