Ana Sayfa / Haberler / Politika / Bakan Özhaseki, Kick Boks’çu eldiveni taktı, damadına madalyasını verdi

Bakan Özhaseki, Kick Boks’çu eldiveni taktı, damadına madalyasını verdi

Kayseri’de özellikle spora verdiği destek ile adından sık söz ettiren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bu kez kick boks il seçmelerinde birinci olan damadı Cemal Alper Kemaloğlu’na madalyasını taktı ve ellerine boks eldiveni giydi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da Kayseri bölge mitingi öncesi  Muay Thai7de Dünya Şampiyonu olan Ali Doğan ile diğer kayserili sporcuları kabul etmişti.

Kayseri’yi temsilen Elazığ’da yapılacak olan Türkiye Kick Boks Şampiyonası’na gidecek sporcuların belirlenmesi amacıyla il seçmeleri yapıldı. Talas Spor Salonu’nda gerçekleştirilen seçmeler sonunda dereceye giren sporcular ödüllendirildi. Son gün yapılan ödül törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ile eşi Neşe Özhaseki de katıldı. Bakan Özhaseki, 63 kiloda birinci olan damadı Cemal Alper Kemaloğlu’na da madalyasını verdikten sonra  ellerine kick boks eldiveni taktı ve sporcularla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Taner Yıldız, yatırımlara ve Erdoğan’ın Kayseri gezisine yönelik eleştirileri değerlendirdi

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ve milletvekili Taner Yıldız, bir dizi ziyaret ve açılışlar …