Ana Sayfa / Haberler / Kültür-Sanat / ‘Albayrağın Türküleri’ Konseri

‘Albayrağın Türküleri’ Konseri

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü bünyesinde açılan  ‘THM kursu’ sona erdi. Kursiyerlere belgeleri verildikten sonra şef Samed Mutugan yönetiminde ‘Albayrağın türküleri’ konseri verildi.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü 2018 yılı Kültür-Sanat Faaliyetleri kapmasında, Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü işbirliğinde açılan 256 saatlik “Türk Halk Müziği Kursu” nu başarıyla tamamlayan 52 kursiyere kültür merkezinde düzenlenen törenle İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş ve Kültür Sanat Şube Müdürü Erkan Erdoğan tarafından sertifikaları verildi.

Belge töreninden sonra İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü Türk Halk Müziği Korosu’nca Şef Samed Mutugan yönetiminde “Albayrağın Türküleri Konseri” programı icra edildi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Özbekistanlı Seyahat Acenteleri temsilcileri Kayseri’de

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ile Taşkent Kültür ve Tanıtma Müşavirliği işbirliği ile davet edilen …