Ana Sayfa / Haberler / Politika / AKP’de, teşkilatlar bayram nöbetinde ve çocuklara bayramlık

AKP’de, teşkilatlar bayram nöbetinde ve çocuklara bayramlık

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, il binamızın tüm kademelerinde her gün nöbetçi başkanlıkların vatandaşlar ile ilgilendiklerini söyledi.

ÇOPUROĞLU; KAPIMIZ TÜM VATANDAŞLARIMIZA AÇIK

 Çopuroğlu, Teşkilatlarımız her gün il binamızda adeta nöbet tutuyor, kapımız tüm vatandaşlarımıza açık dedi.  Çopuroğlu açıklamasını şöyle sürdürdü; Gün içerisinde Partimize gelen vatandaşlarımızı karşılamak üzere özverili bir şekilde nöbetlerini ifa eden İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları ve Melikgazi İlçe Teşkilatımızın güzide mensuplarını ziyaret ederek Hasbihal ettik. Emeği geçen ve çalışan tüm teşkilat mensuplarımızdan Allah razı olsun dedi.

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı’ndan Çocuklara Bayram Sürprizi

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle çocuklara bayramlık kıyafet hediye ederek sürpriz yaptılar.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaklaşan Kurban Bayram’ı öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet hediye ettiler. Aynı projeyi geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda da uyguladıklarını dile getiren Başkan Okandan, ‘’ Kurban Bayramının yaklaşması ile birlikte şehrimizde ikamet eden ailelerin minik yavrularına bayramlık kıyafet hediye ettik. Bayram sabahları özellikle çocuklarımız açısından çok önemli. Çünkü bayramın heyecanını coşkusunu yaşayanlar onlar. Çocuklarımıza elimizden geldiğince şeker, harçlık, kıyafet v.b. hediye ederek yüzlerini güldürmemiz gerekiyor diye düşünüyoruz’’dedi.

Proje ile birlikte şehrimizde yaşayan insanların yüzlerini bir nebze güldürebiliyorsak ne mutlu bize diyen Başkan Okandan sözlerini şu şekilde sürdürdü. ‘’Biz bu projeyi kendi Yönetim Kurulu Üyelerimizin maddi ve manevi destekleri ile uygulamaya geçirdik.  Yüce Rabbimiz de imkân verdiği sürece bu tür sosyal projeleri Kocasinan’ımızın geleneği haline getirerek sürdürmek için gayret gösteriyoruz. Mübarek Kurban Bayram’ı öncesinde böyle bir projeyi hayata geçirmemize vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca bu projenin her aşamasında emeği olan Sosyal Politikalar Başkanlığı’mıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. “ sözlerini dile getirirken program hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona ererken çocukların gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi..

AK PARTİDE HALK GÜNÜ

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen halk gününde vatandaşlar İl Başkanı Şaban Çopuroğlu ile görüştü. İl Başkanlığında düzenlenen halk gününde vatandaşlar sorunlarını bizzat İl Başkanına iletme fırsatı i çözüm noktasında vatandaşlara yardımcı olunmaya çalışıldı.

Konu ile ilgili bilgiler veren Ak Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu; Bizler her zaman vatandaşlarımızla hemhal olmaya onların derdiyle dertlenmeye gayret ediyoruz. Bu minvalde İl Başkanlığımızdaki Halk günümüzde misafir ettiğimiz kıymetli hemşehrilerimizin tek tek taleplerini dinleyerek çözüm odaklı görüşmelerimizi gerçekleştirdik. Hemşehrilerimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz dedi.

İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU TOPLANTISINA KATILDI

AK Parti İl Başkan ı Şaban Çopuroğlu ve il yönetim kurulu üyeleri Ak Parti İl Kadın kolları haftalık olağan yönetim kurulu toplantısına katıldı.

Toplantıda konuşan Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Emine Timoçin, il başkanımız 4 Ağustosta bir yılını tamamladı. Çalışmalarını takdirle izliyoruz. Gayreti ve birleştiriciliği sayesinde ekip olarak daha iyi neticeler almak için gayret ediyoruz. Kendisine katılımlarından dolayı teşekkür ediyorum. Bir yılı tamamlaması sebebi ile bizde daha nice yıllar hizmet etmesini temenni ediyoruz dedi.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu’ da Teşkilat mensuplarımızla birlikte İl Kadın Kollarımızın Haftalık Olağan Yönetim Kurulu Toplantısına iştirak ettik. Bizler ilk günkü aşkla ve tempo ile çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bizleri bir arada ve güçlü kılan teşkilatlarımızın diri ve sahaya hakim olmalarıdır. Biz bunu Kadın Kollarımızda her zaman gördük, görmeye devam ediyoruz Maşallah. Ayrıca Toplantı esnasında İl Başkanlığı görevimizde 1. yılımızı geride bırakmamız nedeniyle hazırladıkları ikramları ve nazik düşünceleri ile bizleri mutlu eden Kadın Kolları Başkanımız Emine Timuçin ve Yönetimine teşekkür ediyor, AK Kadrolar olarak birlik ve beraberlik içerisinde nice senelere İnşallah diyoruz dedi.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Aytun Çıray, kan ürünlerinde yaşanan şaibeleri Meclise taşıdı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Dr. Aytun Çıray, bir hekim ve Sağlık …