Ana Sayfa / Haberler / AKP ve MHP’nin Kayseri adayları belli oldu, işte isimler ve seçim bölgeleri

AKP ve MHP’nin Kayseri adayları belli oldu, işte isimler ve seçim bölgeleri

Mahalli seçimlerde süre kısalırken, AK Parti-MHP’nin ‘Cumhur ittifakı’nda isimler belli oldu. Kayseri’de  Büyükşehir dahil 13 ilçe AK Parti, 4 ilçe MHP’ye bırakıldı. Buna göre:

Akkışla: Ayhan Aslan

Bünyan: Özkan Altun

Develi: Mehmet Cabbar

Felahiye: Vural Coşkun

Tomarza: Davut Şahin

Hacılar: Bilal Özdoğan

Yeşilhisar: Halit Taşyapan

İncesu: Zekeriya Karayol

Yahyalı: Esat Öztürk

Talas: Mustafa Yalçın

Kocasinan: Ahmet Çolakbayrakdar

Melikgazi: Hacı Mustafa Palancıoğlu

Pınarbaşı. (İttifak-MHP) : Memduh Uzunluoğlu

Sarıoğlan (İttifak-MHP): Bekir Ayyıldırım

Sarız (İttifak-MHP): Baki Bayrak

Özvatan (İttifak-MHP):Halit Demir

İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU; “ADAY TANITIM TOPLANTIMIZI YARIN YAPACAĞIZ”

AK Parti Kayseri’de, İlçe Belediye Başkan adaylarını yarın düzenleyeceği tanıtım toplantısı ile açıklayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Kayseri İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kadir Has Kongre Salonu’nda yarın saat 13.30’ da düzenlenecek olan aday tanıtım toplantısını MKYK Üyesi ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun’un katılımlarıyla gerçekleştireceklerini söyledi.

İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, “31 Mart süreci ile adaylarımız basınımızda yer aldı. Adaylarımız ile alakalı yarın saat 13.30’da başlayacak olan bir süreçte aday tanıtımımız olacak. Bu hafta içerisinde Ankara’da bir Kızılcahamam kampımız vardı. Seçim süreciyle alakalı bilgilendirmeler yapıldı. Genel Merkezimizde Sayın Cumhurbaşkanımız bizlere hitap etti. Önümüzdeki süreç ile alakalı bilgiler verdi. Biz parti olarak Ak Parti Kayseri İl Teşkilatı olarak sürece hazırız. Zaten teşkilattaydık. Zaten sahadaydık ve çalıştık. İnşallah önümüzdeki süreçte tempomuzu biraz daha arttırıp arzu ettiğimiz sonucu alacağımız kanaatindeyiz” dedi.

‘’PROGRAMIMIZA HERKES DAVETLİ’’

İl Başkanı Çopuroğlu ayrıca, “Yarın ki program ile alakalı kurumumuzun organları arkadaşlarımız ciddi bir gayret içerisindeler. Toplumun her kesimini davet ediyoruz. Orada bulunmaları bizlere şeref verir. Aday adaylarımızdan tutun adaylarımıza kadar milletvekillerimize kadar toplumun her kesimiyle orada kucaklaşmak istiyoruz. Çünkü bu Kayserinin seçimi, Türkiye’nin secimi. Burada halkımız kendisi var oldukça biz bir kat daha mutlu olacağımızı buradan beyan etmek istiyorum” diye konuştu.

Bu arada Ak Parti Kayseri İl Teşkilatının Ocak ayı İlçe Başkanları İstişare Toplantısı İl Başkanı Şaban Çopuroğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıya Başkan Çopuroğlu’nun yanı sıra il yönetimi ve ilçe başkanları tam kadro katıldı.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Dr. Karaoğlu: Terörist Başının Devletin Resmi Ajansından mesajı kabul edilemez

31 Mart seçimlerinde Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’den Melikgazi Belediye Başkan Adayı olan Dr. …