Ana Sayfa / Haberler / Politika / Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı’ndan Çocuklara Bayram Sürprizi

Ak Parti Kocasinan İlçe Başkanlığı’ndan Çocuklara Bayram Sürprizi

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaklaşan Kurban Bayramı münasebetiyle çocuklara bayramlık kıyafet hediye ederek sürpriz yaptılar.

AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan ve Yönetim Kurulu Üyeleri yaklaşan Kurban Bayram’ı öncesi ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına bayramlık kıyafet hediye ettiler. Aynı projeyi geçtiğimiz Ramazan Bayramı’nda da uyguladıklarını dile getiren Başkan Okandan, ‘’ Kurban Bayramının yaklaşması ile birlikte şehrimizde ikamet eden ailelerin minik yavrularına bayramlık kıyafet hediye ettik. Bayram sabahları özellikle çocuklarımız açısından çok önemli. Çünkü bayramın heyecanını coşkusunu yaşayanlar onlar. Çocuklarımıza elimizden geldiğince şeker, harçlık, kıyafet v.b. hediye ederek yüzlerini güldürmemiz gerekiyor diye düşünüyoruz’’dedi.

Proje ile birlikte şehrimizde yaşayan insanların yüzlerini bir nebze güldürebiliyorsak ne mutlu bize diyen Başkan Okandan sözlerini şu şekilde sürdürdü. ‘’Biz bu projeyi kendi Yönetim Kurulu Üyelerimizin maddi ve manevi destekleri ile uygulamaya geçirdik.  Yüce Rabbimiz de imkân verdiği sürece bu tür sosyal projeleri Kocasinan’ımızın geleneği haline getirerek sürdürmek için gayret gösteriyoruz. Mübarek Kurban Bayram’ı öncesinde böyle bir projeyi hayata geçirmemize vesile olan herkese teşekkür ediyorum. Ayrıca bu projenin her aşamasında emeği olan Sosyal Politikalar Başkanlığı’mıza ve emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum. “ sözlerini dile getirdi.

Program hatıra fotoğrafı çektirilmesi ile sona ererken çocukların gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi..

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Eryılmaz’dan Fetö uyarısı ve destek açıklaması

Ülkü-Tek Kayseri Şube Başkanı Ergün Eryılmaz basın açıklaması düzenledi. Düzenlenen açıklamaya Makina Mühendisleri Odası Kayseri …