Ana Sayfa / Haberler / Eğitim / AGÜ’de “Güz Fest” Festivali

AGÜ’de “Güz Fest” Festivali

Festivalde kulüp tanıtımları, atölye çalışmaları, konserler, DJ performansları ve çeşitli spor turnuvaları yapıldı

Abdullah Gül Üniversitesi’nde (AGÜ)  “Güz Fest” festivali düzenlendi. Festivalde kulüp tanıtımlarından atölye çalışmalarına, konserlerden DJ performanslarından çeşitli spor turnuvalarına kadar çeşitli etkinliklere yer verildi.

Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Kulüpler Birliği ve Müzik ve Sahne Sanatları Kulübü tarafından düzenlenen festival, Sümer Kampüsü’nde yapıldı.

Festival, ilk olarak kulüp tanıtımları ve atölye çalışmalarıyla başladı. Bu etkinlikte özellikle üniversiteye bu yıl yerleşen öğrencilere kulüpler tanıtıldı, kulüp faaliyetleri hakkında bilgiler verildi.

Daha sonra sırasıyla Şarampol adlı Rock müzik grubunun, AGÜ Müzik Grubu’nun verdiği konserler ve DJ performansı ile devam eden festivalde öğrenciler gönüllerince eğlendi.

Festival ile aynı anda devam eden çeşitli spor turnuvalarına da öğrencilerin ilgisi fazlaydı.

Etkinlikler ve spor turnuvalarına Rektör Prof. Dr. İhsan Sabuncuoğlu da katılarak, öğrencilere destek verdi.

Festival etkinlikleri, ekim ayı boyunca devam edecek.

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Türk Japon İlişkileri Kapadokya’da pekişecek

Ertuğrul Fırkateyni’nin Japonya açıklarında batmasının ardından Türk Japon ilişkilerinde büyük rol oynayan Torajiro Yamada’nın adı …