Ana Sayfa / Haberler / Yerel Haber / 5. Erciyes mükemmellik zirvesi

5. Erciyes mükemmellik zirvesi

KalDer Kayseri Temsilciliği tarafından 24 Ekim 2018 Perşembe günü “Risk ve liderlik” ana teması ile Kayseri Ticaret Odası Konferans Salonunda “5. Erciyes mükemmellik zirvesi” düzenlenecektir.
Ülkemizin saygın kurumlarının değerli yöneticilerinin konuşmacı olarak katılacağı etkinliğin ayrıntılı bilgilerine ulaşmak için aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.
Etkinliğe katılım için mutlaka en geç 21 Ekim 2019 tarihine kadar temsilciliğimizle iletişime geçerek kayıt yaptırılmasını rica ederiz. İş insanlarını, akademisyenlerimizi ve öğrenci arkadaşlarımızı etkinlikte aramızda görmekten memnun oluruz.
KalDer Kayseri Temsilciliği

Hakkında Davut Güleç

Gazeteci, televizyoncu, Uzman polis-adliye muhabiri, Spor yazarı, TEMA’cı, Kızılay’cı, Dağcı, Trekkingci, Alp disiplini kayak milli hakemi, Herkes İçin Spor Federasyonu Kayseri il temsilcisi, Erciyes Kar Kaplanları Spor Kulübü Basın sözcüsü, Kayseri Spor Adamları Derneği yönetim kurulu üyesi, Kent Güvenlik konseyi üyesi

Göz Atabilirsiniz.

Belediyelerden haberler (21.10.2019)

KÜLTÜRÜN KALBİ BURADA ATIYOR Kayseri Büyükşehir Belediyesi tarafından şehrimize kazandırılan Tarihi Kayseri Kalesi Kültür Sanat …